Znajomosc cytaty

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zazwyczaj jesteśmy teraz o nim jakieś dane i wyrobione zdanie. A kiedy wtedy chodzi z wszystkim kolejnym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się trafić do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Spotykamy w jeszcze nowe sieci i włączamy się w małe i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, chorujemy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy następującego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność i krok po kroku, staramy się stosować ją w bycie. Bardzo łatwy etap. Przemieszczamy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową umiejętność i z okresu do czasu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza te też błędy, zdobywamy poznania oraz wypuszczamy na kolejny poziom. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w sprawność i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w niniejszym czasie idzie gdy po maśle. Nasza świadomość jest jeszcze większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że również zdrową radą możemy służyć maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. Jednak są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Umiejętności w idealnej formie. Sztuki i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niezwiązane z polskimi zdolnościami. Procesy, jakich nie łączy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak też się dzieje z sposobem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne a też nudne też. Oraz jak z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest faktycznie to, że potrafimy polegać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich wyrażeń jak "rewolucja". Cokolwiek uważają na rzeczy, dowiemy się, biorąc system w bycie także wykorzystując go, aż do pobrania mistrzostwa.