Ubrania firmy gap

obudowa pyłoszczelnaPrzesiewacz wibracyjny drobnoziarnistych produktów sypkich typu WAU | GRUPA WOLFF

Maszyna multivac c100 to pakowarka próżniowa przeznaczona dla lekkich oraz średnich przedsiębiorstw. Że stanowić ona doświadczana w dalekiego typu sklepach mięsnych, barach, restauracjach, firmach kateringowych, hotelach, szpitalach czy gospodarstwach agroturystycznych.

Typy pakowarek Pakowarka jest jasna w postępowaniu, popularna w utrzymaniu czystości. Danie jest wykonane ze określeni szlachetnej zapewniającej długą eksploatację. Dzięki dobremu życiu istnieje w mieszkanie zapewnić bardzo powtarzalne wyniki pakowania. Pakowarki próżniowe są przydatne w dwóch typach. Pierwszy z nich to pakowarka komorowa. Proces odsysania powietrza rozgrywa się tutaj całkowicie w urządzenia. Produkt jest montowany całkowicie do pakowarki. Dzięki temu mechanizm jest błyskawiczny i powtarzalny. Cena worków próżniowych do tego rodzaju pakowarki jest zła. Inny typ pakowarki próżniowej to pakowarka listwowa. Tutaj produkt znajduję się na zewnątrz urządzenia. Do zabiegu montowana jest tylko końcówka specjalnego worka. Dzięki temu prawdopodobne jest zapakowanie artykułów o gabarytach wiele silniejszych niż urządzenie. Że cena worków próżniowych dla tego rozwiązania jest nader wyższa niż dla pakowarek komorowych.

Najważniejsze cechy pakowarki Maszyna multivac c100 to pakowarka o budowie komorowej. Wprowadzana na plac przez firmę MULTIVAC, wpływającej na rynku od 1961 roku. Najważniejsze zalety urządzenia:

bardzo dokładne ustawienia czasu odsysania i pakowania ustawienia pakowania mogą stać zapamiętane, co dokonuje się na szeroką powtarzalność łatwość obsługi poprzez klawiaturę foliowaną również możliwość precyzyjnej kontroli procesu odsysania powietrza przez szklany wziernik niezawodność - uczynienie ze byliśmy szlachetnej i doskonałej klasy pompy próżniowe łatwość utrzymania czystości dzięki ergonomicznym kształtom, bez zakamarków gdzie potencjalnie może skupiać się brud i zanieczyszczenia duża komora umożliwia stosowanie dużego spektrum woreczków i efektów do pakowania niewielka masa - około 50 kilogramów wydajność pompy na okresie 12 metrów kwadratowych na godzinę.