Tlumaczenia dla korporacji i mniejszych firm

ghg411Zobacz opis w pdf

Usługi świadczone dla firm nieco różnią się od tych, świadczonych dla klientów indywidualnych. Tłumaczenia dla firm nie są najczęściej jednorazowym zamówieniem usługi w konkretnym biurze tłumaczeń, ile raczej polegają na stałej współpracy pomiędzy firmą czy korporacją a konkretnym biurem tłumaczeń. Rozwiązanie takie jest korzystne dla obydwu stron – biuro tłumaczeń może liczyć na cykliczne zlecenia, a korporacja zyskuje pewność, że współpraca uwzględnia zasadę bezwzględnej poufałości ( zdarza się, że biuro tłumaczeń podpisuje klauzulę zachowania poufności).

Zindywidualizowanie usług oraz większa elastyczność w kontaktowaniu się z biurem tłumaczeń to tylko niektóre z korzyści płynących z długotrwałej współpracy – przed przyjęciem zlecenia następuje analiza potrzeb klienta i danej firmy, najczęściej też wspólnie ustalana jest kwestia wynagrodzenia ( w standardowych tłumaczeniach indywidualnych kwota jest zazwyczaj zależna od języka tłumaczenia i ilości tekstu). Tłumaczenia, zamawiane przez firmy dotyczą najczęściej takich dziedzin jak PR i marketing (np. branding, tłumaczenia oświadczeń prasowych, broszur korporacyjnych), finanse ( zarządzanie aktywami, księgowość) czy telekomunikacja ( lokalizacja stron www, tłumaczenie witryn internetowych). Tłumaczeń tego typu tekstu podejmują się specjaliści, którzy mają doświadczenie jeśli chodzi o dokumentację niezbędną w korporacjach, posiadają specjalistyczne słownictwo i wiedzę o tym jak funkcjonuje korporacja.

Dzięki profesjonalnemu tłumaczeniu broszur oraz dokumentacji, możliwa jest stała i wydajna praca w korporacji, w której komunikacja i współpraca pomiędzy pracownikami różnych narodowości, pracujących w różnych częściach świata odbywa się bez niepotrzebnych komplikacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tłumaczeń.


Biuro Tłumaczeń Lingua Lab
Piastowska 8A, 30-211 Kraków
12 350 59 20
http://www.lingualab.pl