Home Edukacja Tłumaczenia dla korporacji i mniejszych firm

Tłumaczenia dla korporacji i mniejszych firm

written by admin Luty 1, 2014

ghg411

Usługi świadczone dla firm nieco różnią się od tych, świadczonych dla klientów indywidualnych. Tłumaczenia dla firm nie są najczęściej jednorazowym zamówieniem usługi w konkretnym biurze tłumaczeń, ile raczej polegają na stałej współpracy pomiędzy firmą czy korporacją a konkretnym biurem tłumaczeń. Rozwiązanie takie jest korzystne dla obydwu stron – biuro tłumaczeń może liczyć na cykliczne zlecenia, a korporacja zyskuje pewność, że współpraca uwzględnia zasadę bezwzględnej poufałości ( zdarza się, że biuro tłumaczeń podpisuje klauzulę zachowania poufności).

Zindywidualizowanie usług oraz większa elastyczność w kontaktowaniu się z biurem tłumaczeń to tylko niektóre z korzyści płynących z długotrwałej współpracy – przed przyjęciem zlecenia następuje analiza potrzeb klienta i danej firmy, najczęściej też wspólnie ustalana jest kwestia wynagrodzenia ( w standardowych tłumaczeniach indywidualnych kwota jest zazwyczaj zależna od języka tłumaczenia i ilości tekstu). Tłumaczenia, zamawiane przez firmy dotyczą najczęściej takich dziedzin jak PR i marketing (np. branding, tłumaczenia oświadczeń prasowych, broszur korporacyjnych), finanse ( zarządzanie aktywami, księgowość) czy telekomunikacja ( lokalizacja stron www, tłumaczenie witryn internetowych). Tłumaczeń tego typu tekstu podejmują się specjaliści, którzy mają doświadczenie jeśli chodzi o dokumentację niezbędną w korporacjach, posiadają specjalistyczne słownictwo i wiedzę o tym jak funkcjonuje korporacja.

Dzięki profesjonalnemu tłumaczeniu broszur oraz dokumentacji, możliwa jest stała i wydajna praca w korporacji, w której komunikacja i współpraca pomiędzy pracownikami różnych narodowości, pracujących w różnych częściach świata odbywa się bez niepotrzebnych komplikacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tłumaczeń.


Biuro Tłumaczeń Lingua Lab
Piastowska 8A, 30-211 Kraków
12 350 59 20
http://www.lingualab.pl

Leave a Comment