Salatka jarzynowa dla 8 osob

Moduł crmJak dodać status oferty handlowej w module CRM systemu Optima? | Systemy ERP | POLKAS

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu krajowych również nie tylko naszych potraw. Można je robić praktycznie z jakiegoś warzywa, wymieszanego z obcymi w optymalnych proporcjach i odpowiednio doprawionego. Nic to dziwnego, że nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, a stanowi również dużą bombą witaminową, niezbędną do jedzenia naszego ciała w świetnej formie.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy zakupić w magazynach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W moc wypadkach jednak znacznie dużo smakują samodzielnie komponowane surówki, i prawdziwym ich minusem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub niszczącego ich szatkowania. To więc w dowolnym domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To nieduże urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w dowolnej kuchni. Jest urządzone w odpowiedni pojemnik, do jakiego składamy obrane warzywa w pełnie, lub ewentualnie pokrojone w krótsze fragmenty. Doskonałej jakości rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to technika na to, jak wykonać pyszną, aromatyczną surówkę w tylko parę sekund. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy wszystkie inne warzywa w takiej kombinacji, którą najbardziej preferujemy, i włączymy urządzenie, a po paru chwilach możemy wybrać cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Także to wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania wyciągu z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko a dobrze. Taki rozdrabniacz na pewno przyczyni się każdej gospodyni domowej, która potrzebuje o tym, aby jej domownicy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i jakiej nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To urządzenie, które chroni bliski czas, i pobudza do tego, by jeść jeszcze dobrze surowych, świeżo siekanych warzyw!