Romagastro krakow

Prowadzenie lokalu gastronomicznego to wyzwanie. Jest więc dużo aktywny biznes, zależny od gustów, woli i oceny klientów. Zarówno obsługa kiedy również menu wymagają być na najogromniejszym stopniu. Na szczęście zapanowanie nad wszystkim co dzieje się w pokoju jest dobre gdy wykorzystamy rozwiązania IT takie jak program gastro. Gastro kraków obecne w wartości zestaw kilku programów dzięki jakim można usprawnić obsługę klientów, komunikację wewnętrzną oraz zarządzać finansami.

ex eZobacz naszą stronę www

Program gastro pos dany jest do uprawiania szybkiej, intuicyjnej sprzedaży za pomocą ekranów dotykowych. Jest wtedy miły sposób pracy dla sprzedawców, zwłaszcza jeśli bierze się szybkość obsługi. Dzięki temu chętnie interesować się po szerokiej ofercie domu i dobrać produkty zamawiane przez klientów. W sukcesie domów o większym standardzie ważna z powodzeniem połączyć program gastro pos z urządzeniem do wymian z kucharzami. Kelnerzy będą więc w bycie szybko przesłać zamówienie bezpośrednio do kuchni i otrzymać wiedze o terminie odbioru gotowego dania.
Dla kierowników lokali gastronomicznych dostępny będzie program gastro Szef, który pozwoli na kontrolę stanów magazynowych. Powoduje on na rozliczanie magazynu na bazie ilości sprzedaży w związaniu z recepturami dań. Dzięki temu wiadomo czy istnieje nadwyżka, czy że trochę zostało wydane.
Dla managerów i księgowości doskonałym narzędziem będzie program gastro finanse. Jest on przekazany do rozliczania akcji i kontrolę wszelkich aspektów finansowych. Może istnieć zastosowany także dla jednych lokali, kiedy również dla wszystkich sieci gastronomicznych.
Właściciela zapewne zadowoli program gastro – moje gastro. To narzędzie, które gwarantuje pracodawcy bycie zazwyczaj na bieżąco, dzięki dostępowi on-line do danych. Daje wtedy na pytanie działań poszczególnych lokali, stanu finansów a nowych istotnych aspektów. Jednocześnie program ten pamięta o zabezpieczenie danych marki.
Jak widać branża gastronomiczna również z powodzeniem wykorzystuje narzędzia informatyczne do doskonalenia swojego dzieła. Miesza się więc na efektywniejszą i silniejszą obsługę klientów. I zadowoleni użytkownicy to skarb. Zwłaszcza dla marek w tak podatnym na ich uwagi sektorze.