Przedluzanie wlosow krosno

Przedłużanie włosów jest coraz częstszą metodą wśród osób, żeby ich włosy zyskały piękny, długi i pełen wygląd. Ten zabieg jest brakiem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Istnieje wiele form tego braku, w zależności od preferencji klientki, stanu włosów, czasu jaki chcemy, aby doczep się trzymał włosów, bo wszystka z technologii daje inne produkty.
Samą z najstarszych szkół jest droga keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Zawarta w skórze keratyna mająca właściwości regenerujące jest używana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy odpowiedniej pielęgnacji płaci się trzy, cztery, a nawet pięć miesięcy.
Niezwykle łatwą formą przedłużania włosów jest metoda na mikroringi. Polega ona na łączeniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich małych obrączek. Jest więc forma dla osób, które nie mają żyłce do alergii, gdyż obrączki przygotowane są z metalu. Mikroringi grane są na dwa rodzaje: z silikonem i bez silikonu. Główną zaletą tej metody jest brak oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość trwały sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt zatrzymuje się z trzech do czterech miesięcy, a po ściągnięciu pasemka potrafią stanowić więcej wykorzystane, jednak niezbędna jest wtedy zmiana obrączek na inne.
Kolejną formą jest droga na ultradźwięki, która liczy na łączeniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, a za pomocą fal energetycznych. Zaleca się ją do włosów starych i zniszczonych. Czas noszenia trwa nawet sześć miesięcy, a efekt jest całkowicie niewidoczny. Wadami tej drogi jest wysoka cena oraz trudniejszy i szybko niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, które potrzebują sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na indywidualne okazje zalecana jest forma clip on/off, jaka stanowi i najprostszą, lecz i najmniej trwałą i osłabiającą włosy metodą przedłużania. Liczy na wpięciu, we wcześniej przygotowane do ostatniego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Zaletą jest mała cena zabiegu, dobry efekt na rozpuszczonych włosach i szybka jednorazowa zmiana naszego wyglądu.