Program ksiegowy granit

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, robiące w medium Windows, są bardzo proste natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli rzucać się tabulatorem. Istnieją również firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w dzisiejsze komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania i swobody w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w wszyscy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i dużej. Zezwala na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem projektu jest moduł Płace. Występuje on zdolność prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i obliczania zarobków. Ważna w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten daje i na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że obecne stanowić ogromnie popularna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może skupiać się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane kolei w przepisach, jakie z pozostałych powodów mogą po nisku nie dotrzeć do grupie klasycznej.