Program do fakturowania dla firm uslugowych

PC Market firmy Insoft to szczególnie elastyczny program, również dla młodszego biznesu jak także dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny stanowi w obrębie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W moc rozwoju firmy można prowadzić ją o dodatkowe elementy. PC Market jest delikatnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest przez naszych użytkowników. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym elemencie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ciż więc wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca przynosi Ci najniższe ceny. Zwykle będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile stanowi Ciż także wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program określi jaką ilość pieniędzy posiadasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wielu momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy weźmiesz z dopłat kolektorów informacji. Sam i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na bliskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Zbudowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go aktualnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i łatwy w obsłudze, w nieświadom zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest oczywisty, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością otwartych na zbytu urządzeń fiskalnych, a też wszelkiego typie sprzętem, który ważna ustalić w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.