Organizacja slubow zlotow

Planowanie ślubu Dla każdego pracownika dzień ślubu stanowi całym doświadczeniem. Dodatkowo nie zależy toż od tego czy ślub korzystamy z rozsądku czy jest wtedy nasze największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I szło się. Mój wieloletni narzeczony w skutku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego poważnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to pierwsze prac o jakich pomyśleliśmy. Nie planowaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli należy o suknię kobietą wtedy ją po prostu zamówiłam. Od dawna wiedziałam jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w sklepach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły pan nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, gdyż w nim jako twierdził, dużo się czuł. Dodatki i poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W układu z tym obrączki ślubne też pragnęły być pozostawione w obecnym języku. Wymyśliliśmy, że bierze toż być połączenie jasnego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą przekonane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To chyba nowa moda i wyjście na zachowanie palców do ostatniej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie więc będzie kiedy inny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to pewna nowość. Wszak który facet chce nosić lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dzielnie pracowali w obecnych obrączkach. Mój inny mąż działał i poznawał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i pewnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I polecał się wszystkim kumplom. Były i dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub a ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że stanowiło ją przekonać, iż to wciąż nie są te poważne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował zaś ona w ostatnim wariactwie uczestniczyć nie będzie. Ale obiecała, iż na właściwy ślub przyjdzie. W tyle odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były znakomite. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w spokoju nadszedł ten wyjątkowy dzień. Pogoda była coś, słońce świeciło, co widać jest spokojnym zwiastunem na dolę. Nie wierzę żadnych przesądów, natomiast tenże szczególnie mi się spodobał. Kościół był czymś, gustownie przystrojony co było wartością mojej jesteśmy i siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w końcu te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy szybko gościem i kobietą. Byliśmy mocno szczęśliwi. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i zabawom nie było końca. Wszyscy podejmowali się do białego rana. To był naprawdę piękny dzień.