Oprogramowanie dla malych firm

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest podać uwagę na program ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to typowe narzędzie dla przeciętnych oraz małych firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr i płac, posiada także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten zapewne się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodzie z ustawą o rachunkowości. Dotyczy więc z faktu iż jest on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego otwarte są w nim innego typie narzędzia do raportowania i analiz i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można zdobyć nie tylko wstęp do jego charakterystycznych i zaawansowanych funkcji, ale jeszcze do pomoce technicznej, która zapewnia rozwiązywanie tych problemów i wdrażanie rozwiązań przystosowanych do konkretnej dziedziny oraz firmy. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima może nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych działów a pełnej firmy, a również przydać się w niski podejście do wzmocnienia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online bądź same z 60-dniowego dema offline. Stanowi toż niebywale ważne, ponieważ dzięki temu silna podjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w konkretnej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta spośród niego już ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co stanowi oznaką wysokiej wartości oprogramowania. Jak wynika z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego spełnionych.