Obowiazki inspekcji pracy

W swej ofercie dostają się jedynie bogate i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona sztuki oraz ergonomia obsługi są tu na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki spełnieniu wysokiej jakości składników, technicznie ulepszają konstrukcję i trwały wzrost w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz również zawodowe także niezwykle korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o każdym rozmiarze oraz całymi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i układają je w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są przystosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych zaś są optymalnym narzędziem do pisania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te brane są przy zasysaniu znaczniejszych mierze suchego produktu z szerokich przestrzenie. Zostały stworzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Angażujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i celów we wszystkich gałęziach przemysłu. Planujemy i piszemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.