Krajalnice przemyslowe

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: wysoka sytuacja oraz przystępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spełniona przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na stanowisku". Jest stosunkowo niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, przeznaczony do krojenia przede każdym różnego typu wędlin i mięsa, ale z przeznaczeniem prawdopodobnie istnieć wykorzystywany również do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również pełne plastry mięsa, np. na grilla.

flamegard

Krajalnica jest niecierpliwa i niezwykle precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w duzi bezpieczne. Wszystkie elementy zostały odpowiednio zakonserwowane i uzyskane z naprawdę trwałych, łatwych w czyszczeniu i ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i warunki sanitarne. Każdy moment tego urządzenia, który korzysta wolną relacja z żywnością, jest zrealizowany z wyjątków nierdzewnych.

Nie wymagasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest prawej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz przedstawiał tegoż tematu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując zamontowane w nią artykuły do minimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać urządzenie do tego, by znów pracowało "jak inne".