Krajalnice ma ga czesci

Krajalnica maga 612p to wydajne danie do cięcia wszelkiego typu żywności. Dodaje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do konkretnych jak sery. Dobre materiały i delikatne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na zachowanie jej w przejrzystości i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu nowy człowiek że stać już zastosowany w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i możliwe do wykonania w niedalekim okresie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować i nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych sklepach jak również średnich zakładach, gdzie przerób wyników jest na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są te części zamienne w prostych cenach. Urządzenie przedstawia się z wielu elementów, które potrafią stać wymienione w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.