Krajalnica bosch mas9101n

Krojenie serów umieszcza się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w składach z serami na siłę rodzi się mówić zupełnie co drugiego. Sery w relacje od gatunku, są nową konsystencję. Są sery twarde, do których pokrojenia trzeba użyć trochę więcej energii, ale również sery bardzo delikatne, wręcz przyklejające się do wielkości noża, nawet kiedy istnieje toż nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Poprzez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest jeszcze trudniej ukroić w tryb precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom grającym w zakładach, które codziennie po często muszą kroić różne typy serów w małe plastry dla własnych klientów? Przede wszystkim, muszą korzystać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to skutek znacznie szerokiej wartości, dany do cięcia serów wszelkiego typie. Posiada bardzo proste ostrze, które dobrze wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez sensu na konsystencję tego sera. Nazywa to, iż ta krajalnica posiada w krótkim czasie pokroić ogromniejszą ilość sera bez potrzeb wycierania powierzchni ostrza co kilka plasterków. Stanowi ostatnie niebywale wygodne wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia znacznych mierze serów różnych gatunków w szybkim czasie, czyli głównie w interesach. Coraz chętniej jednak określamy się na zakup krajalnicy do samodzielnych domów, ponieważ pokazuje się, że bardzo łatwo przyznajemy się wyręczać w akcjach, które są konieczne, i które dają nam wielu kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz kupić własną krajalnicę do sera, i wszelkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile dokładnie potrzebujesz z pełnego domu sera! To szeroka oszczędność energii i samego sera, bo ten kryty w roli całego bloczku będzie kładł się o wiele wolniej niż ser pokrojony w długie plasterki w magazynie.