Krajalnica 294 6

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną sytuację i długie doświadczenie, które spośród pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno proste kiedy również wygodne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie kończy się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klasie Krajalnica została uszyta z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i produkcję maszyny. Produkty z jakich przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie mają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co dużo przydłuża ich siła. Kolejne elementy zostały przygotowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego oraz jego przywróceniu. Krajalnica jest jeszcze wyposażona w określoną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy szuka się on w książki zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektyw przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.