Inwestowanie w rozwoj firmy

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających prosto z swoich usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i wartości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi użytkownicy stanowili w pełni szczęśliwi i przekonani co do cen praktycznej i formie proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do służby w powierzchniach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w każdej sytuacji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Stworzone z galwanizowanej blachy stalowej i urządzone w klapę inspekcyjną, zezwalają na kontakt do silnika i wirnika bez potrzebie wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wytwarzane są razem z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do zysku w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zrobiony ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na kategorię, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa że być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zrobione ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji społecznej i gospodarczej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, wykonanymi ze zwykli galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi dobrany do działalności w dziedzinach zagrożonych wybuchem