Ginekologia g pharma

Kolposkop stanowi ważne urządzenie w praktyce ginekologa, a przed jego zakupem należy zrobić fachowy rekonesans. Przy tworzeniu wyboru urządzenia optycznego tego gatunku, należy zwrócić opinię na etap czynników, z jakich koszty bynajmniej nie są faktorem najważniejszym. Należy ale mieć, iż za mała cena kolposkopu może świadczyć złą jakość wykonania, co uwalnia się negatywnie na jakości obrazu, niestabilności pantografu oraz braku oprogramowania pozwalającego na konkretną ocenę zgromadzonego materiału wizualnego.

Jakość obrazu powinna stanowić newralgiczne kryterium, ponieważ przy zakupie kolposkopu to rzeczywiście parametry układu optycznego posiadają najistotniejsze znaczenie. Warto zaciekawić się miejscem pracy soczewek z konkretnego modelu kolposkopu oraz przyjrzeć się, czy układ optyczny jest kilka trybów przybliżania, a więcej jako szeroki jest zakres ogniskowania, czyli ustawiania ostrości obrazu. Dokładność kolposkopu jest wyjątkowo niezwykle praktycznym aspektem, dlatego ramię pantografu musi zapewniać swobodny, ale i precyzyjny trend w wszelkiej dziedzinie. Odpowiednio wyważone ramię pantografu oraz wykorzystanie dobrej klasy siłowników pneumatycznych to dodatkowe ważne cechy dobrego sprzętu.

Jeśli idzie o lampę kolposkopu, to doskonałe żarówki stawały się już anachroniczne, lecz nadal istotna jest duża dużo światła także ofertę jego regulacji. Nowoczesne diody w technologii LED mają niższe wymagania energetyczne, co wydłuża żywotność lampy i eliminuje niebezpieczeństwo nagrzania pola badania. Ostatnim ważnym aspektem przy nabywaniu kolposkopu jest natomiast ergonomia wyrobu, albowiem ze powodu na specyfikę zawodu lekarza ginekologii, wszystkie funkcje omawianego urządzenia optycznego winnym stanowić obsługiwane jednorącz.