Gastro szef warszawa

Program Gastro SZEF prowadzi gospodarkę magazynową przedsiębiorstwa w oparciu o dokumenty magazynowe, a także sprzedaż , która została uruchomiona na miejscach kelnerskich.

Kontrola zużycia materiałów na platformie wprowadzonych kart kalkulacyjnych program robi odpowiednie rozchody składników dań, wylicza kalkulacje, marże, wsad do kotła, a i zapotrzebowanie na drugie składniki. Informacje programu są podstawą rejestracji materiałowej w sumach nabycia oraz gastronomicznych, jeszcze z automatyczną dekretacją do właściwych programów finansowo-księgowych.
Zgoda z urządzeniami fiskalnymi
Przesyłanie wiadomościach z kasami jest dwukierunkowe. Z pewnej strony GASTRO SZEF doprowadza do kas informacje o składnikach, grupach towarowych, kelnerach; z innej strony produkuje z walut informacje o sprzedaży wykonanych potraw, obrocie syntetycznym każdej kasy a każdego kelnera. Dzięki takiemu rozwiązaniu kasy fiskalne po początkowym zaprogramowaniu przez serwis, nie zmuszają obsługi do żadnych umiejętności programowania, gdyż całość przekazywania informacji prowadzona jest przez program Gastro.
Dokładne analizy i raporty
Użycie nowoczesnej metodzie OLAP umożliwia tworzenie swoich praktyk w dowolnym przekroju. Analizy mogą wspierać tę pracę kierownictwa np. zdadzą na pytanie jak wygląda nowa promocja, jak uczestniczyć w działaniu decyzji, które zajmują charakter strategiczny przez urządzenie w szukaniu nowych trendów rynkowych oraz silniejszy wgląd w rezultaty wcześniej podejmowanych zadań.
Gastro pewno istnieć zużyte i dostosowane w mało lokalach. Właściciel w biurze może centralnie zarządzać siecią barów czy restauracji. System Gastro jest skalowalny. Podstawowym czynnikiem dużemu jest istotny program Gastro SZEF, który poprzez łącza internetowe,ma możliwość wysłania informacji pomiędzy lokalnymi zaopatrzonymi w pomysł.
W współzależności od organizacji możliwa jest całościowa centralizacja wprowadzanych informacji, kiedy również prosto w jednych lokalach. Niezależnie z tego, spływają spośród niego do pokoi dane o wyborze, jakim mogą korzystać kasy fiskalne, o organizacji lokalu, o wynegocjowanych cenach nabycia i sprzedaży.