Drukarki fiskalne optimus

Od dawna miałam poczucie, że powinnam zająć się czymś innym, niż robiłam dotychczas. Nie podobał mi się ani system pracy, ani tym bardziej dołączenie do pracowników. Postanowiłam wziąć sprawy w nasze ręce i utworzyć swoją działalność gospodarczą. Postawiłam na siebie i zaczęła gabinet odnowy biologicznej. Zatrudniłam też fryzjerkę i kosmetyczkę.
Od razu wiedziałam, że chcę kasy fiskalnej. Nie dużo wiedziałam jak to wykonać, kiedy ją wybrać i oczywiście w zespole – co bardzo. Wprowadziła na część internetową kasy fiskalne tarnów i zobaczyłam przebogatą i różną ofertę. Na wesele sprzedawcy doradzili mi dobrzy asortyment i pokazali krok po kroku, co powinien robić, żeby zalegalizować kasę fiskalną. Kolejnym moim założeniem było wprowadzenie kasy i przesłanie jej numeru ewidencyjnego przez Urząd Skarbowy. Dowiedziałam się także, że muszę mieć kopie paragonów dla celów urzędowych. Wkrótce przekonałam się, że również dla siebie samej, żebym móc sprawdzić, na które przychody oraz z czego mogę brać w konkretnych miesiącach. Okazało się wkrótce, że paragon z drukarki fiskalnej, jaki udostępnia naszym użytkownikom, wówczas nie tylko dowód sprzedaży, to oraz swojego rodzaju moja wizytówka. Wiedziałam o tym, że są jakieś loterie paragonowe, jednakże nie bardzo obejmowała ich zamysł. Dla mnie było znane, że przy zapłacie dawałam paragon. Choć nie wszyscy tak robili. Nie akceptuję wyglądać na to, co czyni moja konkurencja, jeśli należy o pieniądze, obserwuję co prawda ceny, zabiegi, ale wcale nie przyszło mi do góry, że potrafią nie dawać paragonów, czy po prostu oszukiwać. Dla mnie pewność to norma. Uczciwość wobec urzędów to też dobry wizerunek wśród klientów. Wkrótce to zrozumiałam. Nauczyłam się, że uśmiech a wręczenie paragonu, możliwość zapłaty kartą – naprawdę dla czerpiących z moich usług- to niesamowicie istotna sprawa. Czują się bowiem to doceniani.
Dając paragon czuję się zatem troszkę tak, jakbym wręczała wizytówkę, pod którą daję własnoręczny podpis – uczciwy sprzedawca, uczciwa pomoc i usługodawca. Zatem paragon z drukarki fiskalnej więc nie tylko kawałek papieru, to również renoma mojego zakładu. Szybko przyzwyczaili się do tego zarówno moi pracownicy, którzy zrozumieli, że kasa fiskalna, to nasz wspólny przyjaciel.