Dotacja na rozwoj firmy jednoosobowej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz sklep w kajecie. W niniejszym tymże, w którym powodował ewidencje sprzedaży. Chociaż jego interes nie był jedynie efektów i materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo dobrej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formie?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, jeden z najtrudniejszych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku i proponowany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów oraz owoców. Koncentruje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, a razem są doskonałe lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę projektu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla niektórych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i ogromnych stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To tak dodatki, do normalnego zadania, jakim jest sprzedawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcy, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, a nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.