Comarch optima program

Firma Comarch mieszka na lokalnym rynku z ponad 20 lat. To niezwykle wyspecjalizowany dostawca oprogramowania i również sama z największych korporacji informatycznych w Polsce. Firma zajmuje oddziały zagraniczne – kiedy na przykład Comarch Software Ag z siedzibą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych oraz stylów bilingowych i programów lojalnościowych i systemów EDI.

Marka Comarch ERP została napisana dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji naszych produktów firma stworzyła innowacyjny Program Partnerski w Polsce. Daje on wsparcie działań marketingowych oraz partnerstwo i opiekę regionalnego opiekuna. Partnerzy są w specjalnych szkoleniach biznesowych i ważnych, dla ich pracowników przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Stanowią wówczas projekty budujące społeczność profesjonalistów. A o mocy Programu Partnerskiego świadczy usługę w przybyciu do potencjalnych odbiorców i reklama na stronicach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy świadczą usługi na najwyższym stopniu tak dla tych, kiedy również dla innych klientów. Aktualnie Comarch Partnerzy to więcej 900 firm, zabierających się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wykonać formularz otwarty na stronie www. Pierwszy krok weryfikacji to przyjście z Przedstawicielem Comarch. Po tym spotkaniu należy zrobić cykl szkoleń autoryzacyjnych, które interesują nie tylko jednych artykułów również ich modułów, ale i zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o pomocy.