Certyfikat bezpieczenstwa tej witryny nie jest zaufany

Służby specjalne potrzebują do pracy sprzętu, który sprawdzi się w najciemniejszych warunkach. Nie ważne czy praca jest przebiegać przy gaszeniu ognia, na pustyni bądź w centrum agresywnych chemikaliów. Gadżety istniejące na urządzeniu muszą się sprawdzić w stu procentach.

Latarka atex Do grupy ekskluzywnych produktów zdaje się latarki. Latarki posiadające europejski atest bezpieczeństwa. Latarka atex zbiera się w drużynach strażackich, w warunkach podniesionych temperatur i zadymienia, ograniczającego widoczność. Latarki w relacje od konstrukcji mają kilka źródeł światła. Główny strumień, o białym świetle niezmieniający kolorów oświetlanych celów także o wysokim stopniu skupieniu wiązki. Boczny panel diod daje światło rozproszone i mniej intensywne. Dodatkowo (opcjonalnie) urządzone są w segment światłowodowy, który pewno żyć używany do oświetlania trudno-dostępnych szczelin. Pełne naładowanie akumulatora kupi na pozycję ciągłą w ciągu dziewięciu godzin, i nowoczesny niklowo-manganowy akumulator nie jest obciążony pamięcią ładowania. Po powrocie do bazy, do szerokiego naładowania baterii wystarczają zaledwie trzy godziny. W kompleksie wydobywa się ładowarka samochodowa i sieciowa.

Trwałość obudowy Powinny jej korzystać formacje ratownictwa chemicznego, dlatego że korpus latarki wytrzymuje starcie z tak agresywnymi chemikaliami. Kwasy i prawdy nie pokonają ich. Nawet Butanon jest bez możliwości, i toż zbyt sprawa materiału zastosowanego do przygotowania obudowy. Fortron, o nim mowa, jest zupełnie wytrzymałym polimerem. Polisiarczkiem fenylenu nie rozpuszcza się w żadnym rozpuszczalniku do dwustu stopni Celsjusza. Temperatura, w jakiej zachowuje swe zalet, sięga dwustu czterdziestu stopni Celsjusza, a krótkotrwale do dwustu siedemdziesięciu stopni. Cechuje się samoistną niepalnością. Jeszcze, co niezmiernie ważne, stanowi o moc mniejszy o metalu. Mała nasiąkliwość sprawia, że widocznie stanowić wzięty w urządzeniach chodzących w wilgotnym środowisku. Ważnym czynnikiem, dla ekip zarabiających na wysokościach jest kształt głowicy, uniemożliwiający poruszania się przedmiotu. Po upadku wyhamowuje ruch obrotowy, co zapobiega spadaniu z pomostów czyli w rozpadliny. Ergonomiczny, opływowy stan i antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że latarka idealnie leży w rąk.